DISTANCES LĪGUMS

Šajā interneta veikalā (www.majaiunpirtij.lv) piedāvāto preču pārdevējs Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Mājai un pirtij", reģ. nr. 40203268141, e-pasts: [email protected], no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

1. Līguma priekšmets
1.1. Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

2. Pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība
2.1. Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot iegādājamo preču veidu un daudzumu.

2.2. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, apmaksājot Pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.
2.3. Pārdevējs nodrošina preču piegādi 1 - 5 dienu laikā Latvijas teritorijā, kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju. Piegāde uz citām valstīm var aizņemt ilgāku laika posmu. 

3. Atteikuma tiesības
3.1. Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma. Atteikuma veidlapas paraugs šeit.
3.2. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.
3.3. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:
3.3.1. pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas; 
3.3.2. pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
3.3.3. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.
3.4. Atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.

4. Datu apstrāde
4.1. Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.
4.2. Ar detalizētu informāciju par personas datu apstrādi Pircējs var iepazīties ŠEIT.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.